HRBP Summit Katılımı HakkındaTüm Duyurular
22
MAY

Sevgili Öğrenciler,

 

Duman Management Consultancy tarafından Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleştirilecek olan, Değerli konuşmacıları ve zengin konu başlıkları ile adından söz ettiren ve kendisine güçlü bir network ağı kuran İşin Ortağı İnsan Kaynakları HRBP Summit ; 29 Mayıs 2018 tarihinde 2. kez sektörün nabzını tutacak. 

 

İnsan Kaynaklarının gelecek vizyonu olarak tanımlanan üç ana odak alanı Bağlama (Connect), Önceliklendirme (Prioritize) ve Etkiyi Gösterme (Impact) olarak adlandırılıyor. Zirvede, alanında yetkin üst düzey yöneticiler tarafından odak alanlarındaki güçlü uygulama örneklerine değilinilecektir.

 

İnsana değer veren, yaratıcı ve yenilikçi öncü şirketlerin katılımı ile HRBP Summit'18, insan kaynakları alanında geleceği şekillendirecek yeni yaklaşımların doğmasını hedefliyor. Başarısını doğru kişilerle doğru ekipleri kurmasına borçlu, kurduğu organizasyonun dahilindeki insanların potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmeyi bilen ve insan kaynakları disiplininde liderliği hedefleyen kurumlar, zirvemizde farklı disiplinlerden deneyimleri dinleme fırsatı bulacaklar. 

 

Konuşmacılara link üzerinden ulaşabilir, programı inceleyebilirsiniz.
 
 
29 Mayıs 2018 tarihindeki Zirveye ücretsiz kayıt olmak için websitemizden davetiye bölümüne girebilir, başvuru formunu doldurabilirsiniz.