EHM Ders Kayıt Esasları!!! MUTLAKA OKUYUNUZ!!!Tüm Duyurular
16
EYL

Sevgili Öğrenciler,

 

2018-2019 Eğitim-Öğertim yılı Güz dönemi ders kayıtlarında dikkat edilecek hususlar ekteki dosyada verilmiştir. 

Bu dosyada dönem dışı açılan dersleri, Çok Disiplinli Proje Dersini, Tasarım Projesi ve Bitirme Çalışması derslerini seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar belirtilmiştir.

 

Not:

-Bölümümüz öğrencileri diğer bölümlerden Çok Disiplinli Proje dersini sadece ilgili bölümlerin 3. gruplarından seçebileceklerdir.

- Ders seçimi ile ilgili talep ve görüşlerinizi ehmblm@yildiz.edu.tr adresine öğrenci mail adresinizden gönderebilirsiniz.

- Kontenjan artırımı Pazar günü saat:15.00'te olacaktır. Diğer günler saat:10.00 ve 15.00'te kontenjan arttırımı yapılacaktır

- 2018-2019 Güz yarıyılı için EHM3131 Haberleşme 1 ve EHM3152 Haberleşme Lab.(mezuniyet aşamasındaki öğrenciler için) derslerini ön şartlı olduğu için seçemeyen öğrenciler için mazeretli ders ekle-sil tarihlerinde ilgili dersler dilekçe ile verilecektir.

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından Güz yarıyılı ders kayıtlarında Bağımsız ders kayıt gününe kadar  sadece sınıflar için belirlenen günlerde ders kayıt işlemi yapılması kararlaştırılmıştır. Yani, 4. Sınıflar sadece 16 Eylül pazar ve Bağımsız ders kayıt gününde ders seçebileceklerdir. 

 

Randevu Günü ve Saati             Sınıf/Yarıyıl                                                            

 

16 Eylül 2018                              4.sınıf  öğrencileri

17 Eylül 2018                              2.sınıf öğrencileri

18 Eylül 2018                             3.sınıf öğrencileri

19 Eylül 2018                             1.sınıf öğrencileri

20 Eylül 2018                                   Bağımsız Ders Kaydı (Bu tarihte tüm grup kriterleri kaldırılacak(I. Öğretim öğrencilerinin II. Öğretimden ders alması hariç)  ve tüm öğrenciler ders seçimi yapabileceklerdir.

 

EHM Bölüm Başkanlığı