Bologna2018 İntibakları hk. (GÜNCELLEME)Tüm Duyurular
09
TEM

Sevgili Öğrencilerimiz,

Fakültemiz intibak takvimine göre,  Bologna2018 eğitim planına bölümümüzün 1.-3. sınıfların intibak işlemleri 27 Haziran - 9 Temmuz arasında, 4. sınıfların intibak işlemleri 5 Temmuz - 13 Temmuz arasında yapılacaktır.
 
 1.-3. sınıf öğrencilerinin intibak çizelgeleri 9 Temmuz saat 23:59'dan itibaren4. sınıf öğrencilerinin intibak çizelgeleri 13 Temmuz saat 23:59'dan itibaren öğrencilerin std uzantılı maillerine toplu olarak gönderilecektir. Bu tarihlerden itibaren öğrencilere 2 haftalık itiraz süresi verilecektir. Öğrencilerimiz itirazları için aşağıda belirtilen koordinatörlerle iletişime geçebilirler. İtirazlar için bir şablon dosya da hazırlanacak ve ilan edilecektir.
 
NOT: Bölümden hiç ders almamış öğrencilerin (hazırlığa devam eden veya yeni tamamlayan) intibak işlemleri, üniversite senato kararı ile yapılmayacaktır. Aynı şekilde sadece staj'ı kalan öğrencilerin de intibak işlemi yapılmayacaktır.  
 
Öğrenci numarası “17” ile başlayanlar: Dr. Öğr. Üyesi Zehra Gülru Çam Taşkıran ; zgcam@yildiz.edu.tr ; ehmblm@yildiz.edu.tr
------------------------------------------------
Öğrenci numarası “16” ile başlayanlar: Doç. Dr. Hacı İlhan ; ilhanh@yildiz.edu.trehmblm@yildiz.edu.tr
------------------------------------------------
Öğrenci numarası “15” ile başlayanlar : Doç.Dr. Tansal Güçlüoğlu ; tansal@yildiz.edu.tr ; ehmblm@yildiz.edu.tr
------------------------------------------------
Öğrenci numarası “14” ile başlayanlar:Dr. Öğr. Üyesi Serkan Kurt ; skurt@yildiz.edu.tr ; ehmblm@yildiz.edu.tr
-------------------------------------------------
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılından Eski Tarihli Kayıtlı Öğrenciler, Çift Anadal Öğrenciler için: Doç. Dr. Fikret Tokan ; ftokan@yildiz.edu.trehmblm@yildiz.edu.tr
 
EHM Bölüm Başkanlığı