Bitirme Çalışması Takvimi HakkındaTüm Duyurular
15
MAY

Değerli Öğrencilerimiz,

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Senatosunun 13 Mayıs 2020 tarihinde almış olduğu karar çerçevesinde bahar yarıyılı final sınavları 15 Haziranda başlayacaktır. Buna göre bitirme çalışması takvimi aşağıdaki şekilde netleşmiştir.

 

  1. 2 Haziran Salı günü saat 19.00’a kadar tüm takımlar hazırladıkları bitirme çalışması kitapçık taslaklarını danışman öğretim üyelerine e-posta ile göndereceklerdir. Danışmanlarından 8 Haziran Pazartesi günü saat 13.00’e kadar bitirme çalışması kitapçık taslaklarındaki eksiklik/düzeltmeler ile ilgili geri dönüşleri alacaklardır.

 

  1. Tüm takımlar, danışmanlarından aldıkları düzeltmelere göre bitirme çalışması kitapçıklarını tamamlayarak, format onayı için 9 Haziran Salı günü saat 19.00’a kadar ehmprojekomisyonu@gmail.com adresine e-posta olarak göndereceklerdir. 12 Haziran saat 19.00’a kadar Bitirme Çalışması Komisyonu format hatalarının düzeltilmesi için eksik ya da yanlış olan kısımları sizlere e-posta ile bildirecektir.

 

  1. Final sınavlarının ilk günü olan 15 Haziran Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar (saat 17.00) tüm takımlar bitirme çalışması kitapçıklarını pdf formatında jürilerinde bulunan tüm üyelere ve ehmprojekomisyonu@gmail.com adresine e-posta ile iletmelidirler. İlgili yönetmelik maddesi gereği geç iletimler kabul edilmeyecektir.

 

Yukarıda yer alan açıklamalara ek olarak jüri üyelerine poster iletim tarihi ve sunum tarihi daha sonra ilan edilecektir. Lütfen duyuruları takip ediniz.

 

Son olarak “YTÜ EHM Bölümü Bitirme Çalışması Şablonu”nda yer alan bazı hatalar giderilmiştir. Güncel şablona bölüm web sayfamızda yer alan “Eğitim” sekmesinde bulunan “Tasarım Projesi/Bitirme Çalışması” başlığı altındaki dokümanlardan ulaşabilirsiniz.

 

Hepinize sağlıklı günler dileriz.

 

EHM Bitirme Çalışması Komisyonu ve EHM Bölüm Başkanlığı