BİTİRME ÇALIŞMASI SUNUMLARI HAKKINDATüm Duyurular
22
HAZ

Lisans bitirme çalışması sınavları sözlü olarak 25 Haziran 2020 tarihinde yapılacaktır. Grupların sınav saatleri ekte verilmiştir.  
 
 
Takımların danışman öğretim üyeleri ilgili takım için belirlenen toplantı tarihini ve saatini UZEM sistemine eklenen toplantı modülü üzerinden giriş yapacaktır. Belirlenen tarih ve saat aralığında yapılacak toplantı için UZEM sistemi tarafından oluşturulan sınav linki ilgili takımda bulunan öğrencilere ve jüri üyelerine otomatik olarak e-posta ile gönderilecektir. Toplantı UZEM sistemi tarafından kayıt altına alınacaktır.
 
 
Sunum için her takım powerpoint veya benzeri bir program ile sunum dosyası hazırlamalıdır. Hazırlanan sunum dosyalarının UZEM sistemine daha hızlı şekilde yüklenebilmesi için pdf dosya biçiminde olması gereklidir.
 
 
ÖNEMLİ NOT-1: UZEM sisteminde danışman öğretim üyeleri belirlenen sınav saatinden 10 dakika önce olacak şekilde toplantı saatini oluşturacaklardır. Takımın her üyesi sınav saatinden 10 dakika önce UZEM sistemine bağlanmalıdır ve sınav saatini beklemelidir. Jüri üyelerinin katılımı ile sınav başlayacak ve danışman öğretim üyesi sunum hakkını size verecektir. PDF haline dönüştürülmüş sunum dosyalarınızı sisteme hızlıca yükleyip, sunumunuzu belirlenen süre içerisinde gerçekleştirmeniz gereklidir.    
 
 
ÖNEMLİ NOT-2: Kendilerine toplantı bilgileri ulaşmamış olan öğrenciler 24 Haziran Çarşamba günü saat 13.00’e kadar ehmprojekomisyonu@gmail.com adresine e-posta ile bu durumu iletmelidirler.

 

 

Başarılar dileriz,

 

 

EHM Bitirme Çalışması Komisyonu